Hlavička Dr. Miroslav Tedla

Objednanie na vyšetrenie je možné prostredníctvom mailovej komunikácie. Pri objednaní sa prosím veľmi stručne opíšte Váš zdravotný problém, resp. dôvod objednania sa a uveďte svoje telefónne číslo.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V ambulancii pôsobia dvaja lekári - MUDr. Henrieta Hajdúová a doc. MUDr. Miroslav Tedla. Termín Vám bude podľa možnosti ambulancie ponúknutý v doobedňajších, poobedňajších alebo večerných hodinách. Vzhľadom na obmedzenú kapacitu ambulancie v nasledujúcich mesiacoch nie sme t.č. schopní vyhovieť všetkým požiadavkám o vyšetrenie, za čo sa ospravedlňujeme.

Naša adresa: Pri trati 3A, Bratislava-Podunajské Biskupice

Vyšetrenie je možné len na základe emailového objednania. Termín Vám bude podľa možnosti ambulancie ponúknutý v doobedňajších, poobedňajších alebo večerných hodinách.

  • Ambulancia sa nachádza v uličnej zástavbe v rodinnom dome.
  • Pri ceste autom sa dá využiť bratislavský diaľničný obchvat diaľnica D4 výjazd Vrakuňa, následne smer Podunajské Biskupice.
  • Parkovanie je bezproblémové pozdĺžne na ulici pred objektmi Pri trati 3 (žltý dom) a Pri trati 3A (bielosivý dom s nápisom „Ambulancia“).
  • Nachádzame sa cca 1 minútu chôdze od konečnej zastávky autobusu MHD linky 70 (zastávka MHD Železničná stanica Bratislava-Podunajské Biskupice) a asi 2 minúty chôdze od železničnej stanice Bratislava-Podunajské Biskupice.
  • Zápchy z centra Bratislavy do Podunajských Biskupíc už po otvorení bratislavského obchvatu nepozorujeme.